Головна Свято Вихованці Буського дитячого будинку привітали захисників

Вихованці Буського дитячого будинку привітали захисників

Свято до Дня Захисника Вітчизни відбулося у Буському РДБ «Добре серце». Всі вихованці закладу з особливим хвилюванням  і відповідальністю готувалися до свята, розучували пісні, танці та вірші, адже чекали поважних гостей з Бузеччини і зі Львова.

І ось у визначений час на подвір’я дитячого будинку в’їхала  колона 10 автомобілів в супроводі поліцейської машини львівського міського підрозділу. До гостей з «Автомобільної спільноти» приєднались і воїни АТО з району: Генза Ігор, Мошонкін Олександр, Олешкевич Богдан, Бондаренко Сергій на чолі з заступником голови районної ради Романом Фурдою.

ВИХОВАНЦІ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ ПРИВІТАЛИ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ

Під гучні оплески  і звуки козацького маршу почесні гості ввійшли в святково прибрану світлицю. Вихованці з хвилюванням і трепетом демонстрували свої таланти і вміння під час театралізованого дійства.

ВИХОВАНЦІ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ ПРИВІТАЛИ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ

Вражені щирістю і майстерністю дітей в своїх виступах, воїни АТО та гості зі Львова щиро дякували  дітям та педагогам за справжнє свято. Після концерту гості ознайомились з умовами проживання  вихованців  і порадували їх щедрими дарунками та солодким столом.

Директор закладу Володимир Пристач в свою чергу подякував «Автомобільній спільноті» і воїнам АТО за активну участь у вихованні дітей  та запросив до продовження такої плідної співпраці.