Головна Свято У Бориславі на день міста відкриють відремонтований міст

У Бориславі на день міста відкриють відремонтований міст

У четвер, 9 серпня, м. Борислав зустрічав посадовців Львівської обласної ради, які продовжують робочі поїздки в населені пункти області на об’єкти, що реалізовуються у 2018 році з різних джерел фінансування.

За словами голови комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олега Домчака, за 2,5 роки місто змінилося, і це видно по реальних справах.

«По-перше, велика кількість проектів подано на програму конкурс місцевих ініціатив обласної ради. Тут ОСББ, школи, Народні доми, парки, спортивні об’єкти, а от медицина тут менш активна. Усі угоди по 22 об’єктах підписані, роботи на 60% виконані», – розповів він.

Як повідомив начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко, міст, зруйнований повінню у 2008 році, цього року на день міста Борислав, буде відкрито. «На разі він готовий на 85%. І до 9 вересня міст відкриють для проїзду транспорту», – сказав посадовець.

Крім того, посадовці облради оглянули збудований сучасний новий спорткомплекс на місцевому стадіоні, переконалися, що в місті міняються старі водогони, ремонтуються поступово дороги.

У Бориславі на день міста відкриють відремонтований міст
«І це все завдяки тому, що як на обласному, так і на місцевому рівні правильно визначені пріоритети. Звичайно, місто саме не впоралося б усіма цими проблемами, але завдяки підтримці з обласного бюджету, зокрема програми місцевих ініціатив, державного, місцевого та великому бажанні працювати, можна досягати гарних результатів! Переконаний, що таким керманичам, як міський голова Борислава, варто допомагати.

У Бориславі на день міста відкриють відремонтований міст

До речі, шляхом співфінансування з обласного бюджету в місті якісно реалізовуються сьогодні понад 50 проектів! Наша ж мета – це моніторинг використання коштів із різних джерел і контроль за якісним виконанням робіт», – підсумував Олег Домчак.