Головна Свято У Буську дошкільнята ДНЗ «Берізка» відзначили День Соборності України

У Буську дошкільнята ДНЗ «Берізка» відзначили День Соборності України

День Соборності України в дошкільному навчальному закладі  «Берізка» пройшов під гаслом: «Соборна і єдина наша Україна». Дошкільнята старшої групи слухали розповідь вихователя  Павлишин Н.Г. та практичного психолога Якимович С.К. про значення слова «соборність», єдність української нації, гідність та права кожного громадянина України.     

Ми здійснили  разом з малечею  невеличкий екскурс у минуле, аби в цікавій формі ознайомити дітей з подіями, що передували поділу України на УНР і ЗУНР. Обговорили важливість соборності та незалежності для країни та її мешканців.

Діти висловлювали свої почуття любові до Батьківщини, думки про те, що означає для кожного українця жити в мирі та дружбі, у якій країні вони хочуть жити. Дошкільнятам  було запропоновано взятися за руки та утворити  ланцюг єдності  та  по черзі  описати свої відчуття.

Діти зрозуміли, що лише всі разом вони почуваються захищеними та впевненішими. Так і наша Соборна  країна процвітатиме лише за умови єднання не лише її земель, а й нас, українців.

Методом відривної аплікації дошкільнята створювали  прапор України.

На занятті панувала групова взаємодія та дух патріотизму.