Головна Свято У Буську відбувся патріотичний захід, присвячений темі АТО та волонтерству

У Буську відбувся патріотичний захід, присвячений темі АТО та волонтерству

Сьогодні в стінах Буського районного Народного дому відбувся патріотичний майданчик, присвячений темі АТО та волонтерства в Україні. У ньому взяли участь голова Буської районної ради Богдан Глова, бойові волонтери – голова Спілки фермерів Буського району Михайло Цюрко та поет-бард Олександр Саримсаков, учасник АТО та волонтер Сергій Бондаренко, начальник відділу культури та туризму Буської РДА Людмила Ціхоцька, провідний методист Львівського ОЦНТ Людмила Антончик, а також працівники Народних домів та бібліотек Бущині. З

Захід був ініційований та організований працівниками відділу культури. У теплій, родинній атмосфері пройшло невимушене спілкування між учасниками дійства. А вела його й привітно запрошувала усіх до розмови методист Буського РНД Любов Огороднік.

Бойові волонтери ділилися своїми думками і спогадами про волонтерські будні. Їхні виступи перепліталися із патріотичними піснями та поезіями, які виконували Оксана Приставська (художній керівник НД с. Красне), Марія Майба (директор НД с. Куткір) та Оксана Кушинська (директор НД с. Вербляни), а також Олександр Саримсаков та Сергій Бондаренко.

У БУСЬКУ ВІДБУВСЯ ПАТРІОТИЧНИЙ ЗАХІД, ПРИСВЯЧЕНИЙ ТЕМІ АТО ТА ВОЛОНТЕРСТВА В УКРАЇНІ

Патріотизм – це основа, фундамент держави, тому формування його є надважливим завданням, особливо в умовах війни з агресором. На цьому акцентували у своїх виступах Богдан Глова, Людмила Ціхоцька та Людмила Антончик. Хтось бореться проти ворога зі зброєю в руках, хтось допомагає армії в тилу, а хтось формує патріотичне слово та несе його поміж людей, аби підняти бойовий дух. І кому, як не працівникам культури, дбати за виховання національних почуттів та збереження української нації?!. «Саме тому ми започатковуємо проведення таких патріотичних майданчиків, – підсумувала Людмила Ціхоцька, – і будемо проводити їх не тільки в районному Народному домі, а й у кожному селі”».