Головна Свято У Буську відзначили День Конституції України

У Буську відзначили День Конституції України

979

Напередодні величного державного свята – Дня Конституції України, який вже 23-й рік поспіль відзначаємо 28 червня, у районному народному домі Буська за участю голови РДА Петра Мороза, заступника голови райради Романа Фурди, депутатів районної та місцевих рад, представників громадських організацій, молоді відбулася урочиста академія та концерт.

У Буську відзначили День Конституції України

Урочистості розпочалися з виконання Державного Гімну України та слів ведучої Надії Хом’якевич про значення Основного Закону нашої країни в становленні та утвердженні Української держави. Словами-вітаннями звернулися до присутніх у залі краян заступник голови районної ради Роман Фурда, кандидати в депутати до Верховної Ради України по 119 в/о Микола Іщук і Сергій Івах. Промовці наголосили, що Конституція є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, оберегом державності і демократії, побажали усім миру, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає кожному Конституція, нести високе звання громадянина Української держави.

У Буську відзначили День Конституції України

Молоді було доручено від учасників районного заходу покласти квіти до першого в нашій державі пам’ятника Незалежності, який було споруджено саме у Буську в 1992 році.

Продовжила урочисту академію святкова концертна програма, участь у якій взяли кращі художні колективи та окремі виконавці Бущини.