Головна Свято У Буську вручили для соціальних родин телевізори, іграшки та солодощі

У Буську вручили для соціальних родин телевізори, іграшки та солодощі

З нагоди Дня Святого Миколая, в рамках співпраці служби у справах дітей Львівської ОДА та благодійного фонду «Дитячі стежинки», для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Буській райдержадміністрації, за участю заступника голови Львівської ОДА Тараса Греня, першого заступника голови Буської РДА Богдана Гринишина, заступника Тараса Думи, начальниці служби у справах захисту дітей Наталії Бучко, були вручені телевізори, іграшки та солодощі.

Вітаючи присутніх заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень побажав дітям успіхів у навчанні, здійснення мрій, щасливої долі, а батькам-вихователям, опікунам подякував за нелегку щоденну працю.

Телевізори були вручені для дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та сімей опікунів, які виховують не менше ніж троє дітей. Вісім телевізорів для Буського району передали Міністерство цифрової трансформації України та Офіс Президента України:  3 – для дитячих будинків сімейного типу, 3 – для прийомних батьків та батьків-вихователів, в сім’ях яких зростає 3 та більше дітей та 2 – для прийомних сімей, в яких виховуються та проживають діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування»,

У Буську вручили для соціальних родин телевізори, іграшки та солодощіЗокрема телевізори отримали батьки-вихователі: Жанна та Петро Горошко, які проживають у м.Буську; батьки-вихователі Оксана та Олег Сороки, які проживають у м.Буську; батьки-вихователі Наталія та Віктор Севруки, які проживають у с.Задвір’я; прийомні батькиНадія та Василь Коляди, які проживають у с.Гумниська; прийомні батьки — Світлана та Степан Максиміви, які проживають у с.Грабово; опікуни Катерина Невиняк, яка проживає у с.Андріївка; Надія Білоус, яка проживає у с.Соколя; Оксана Дадак, яка проживає у м.Буську.

А ще – іграшки, яких торік конфіскували на Одеській митниці. Власник від них відмовився. А Президент Володимир Зеленський запропонував роздати іграшки дітям, які цього потребують. Усі речі пройшли сертифікацію і є безпечними.

Їх отримали — опікуни Єфрем Новіков (с.Кути), Галина Ткачик (с.Острів), Наталія Загоруйко (с.Циків), Лариса Макарчук (с.Задвір’я), Оксана Лаврик (м.Буськ).