Головна Свято У сесійній залі Буської райради відбувся районний захід до Дня Гідності та...

У сесійній залі Буської райради відбувся районний захід до Дня Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи на честь початку цього дня Помаранчевої революції та Революції Гідності.

У сесійній залі райради зібралися керівники органів влади, учасники Майдану та війни на сході, учнівська молодь  згадати доленосні та водночас трагічні події, які відбувалися 5 років тому під час Революції Гідності.

З промовами до учасників заходу звернулися голова райдержадміністрації Петро Мороз, учасник Майдану та АТО, заступник голови районної ради Роман Фурда.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих на Майдані в 2013-2014 роках, а також всіх українських захисників, що полягли під час війни з російськими окупантами, захищаючи нашу країну на сході.

Надалі відбувся перегляд документального фільму “Революція Гідності” та вокальні виступи учасників художньої самодіяльності: Оксана Піджарко виконала пісню С.Вакарчука “Мить”, а Андрій Василишин – пісню “Вставай, народе!”.

Завершився захід церковним гімном України “Боже, великий, єдиний…”.
Вела свято методист РНД Ірина Калиновська.

Нагадаємо, що день Гідності та Свободи встановлений згідно з Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року, аби донести до сучасних і майбутніх поколінь об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

У сесійній залі райради відбувся районний захід до Дня Гідності та СвободиУ сесійній залі райради відбувся районний захід до Дня Гідності та СвободиУ сесійній залі райради відбувся районний захід до Дня Гідності та СвободиУ сесійній залі райради відбувся районний захід до Дня Гідності та СвободиУ сесійній залі райради відбувся районний захід до Дня Гідності та СвободиУ сесійній залі райради відбувся районний захід до Дня Гідності та СвободиУ сесійній залі райради відбувся районний захід до Дня Гідності та СвободиУ сесійній залі райради відбувся районний захід до Дня Гідності та СвободиУ сесійній залі райради відбувся районний захід до Дня Гідності та СвободиУ сесійній залі райради відбувся районний захід до Дня Гідності та Свободи