Головна Свято Учні та вчителі Ожидівської школи відзначили День вишиванки

Учні та вчителі Ожидівської школи відзначили День вишиванки

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.

За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
17 травня 2018 року учні та вчителі Ожидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відзначили День вишиванки . Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками . В акції взяли участь не лише учні, а й усі вчителі та персонал школи. Протягом дня було проведено флешмоб «Вишитий рушник – символ мого роду», виховну годину у 5 класі «Обереги моєї родини» та фотоконкурс «Я по світу іду в вишиванці».
Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

(інф. педагога-організатора Дрозд Г.Р.)

Учні та вчителі Ожидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відзначили День вишиванки