Головна Звернення Буська районна рада підтримала блокаду торгівлі з терористами

Буська районна рада підтримала блокаду торгівлі з терористами

19240

Депутати Буської районної ради на черговій сесії райради, сьогодні підтримали торговельну блокаду з терористами в Луганській та Донецькій областях. Відповідне звернення адресоване до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо припинення торговельно-економічних відносин із терористами у Донецькій та Луганській областях.

У тексті звернення до керівництва держави зокрема, йдеться:
«Вважаємо, що в умовах, коли війна, розв’язана Російською Федерацією проти України, продовжується, торговельно-економічні відносини, внаслідок яких бойовики відправляють на підконтрольні Україні території свої товари, повинні бути перекриті. Тому вважаємо торговельну блокаду ефективним способом впливу на бойовиків і їхніх російських кураторів».
Також Буська районна рада вимагає на законодавчому рівні вжити заходів щодо посилення контролю за переміщенням осіб через тимчасово окуповану територію України, провести масштабне розслідування щодо надання дозволів на оптове постачання продукції з окупованого Донбасу на територію України, встановити мораторій на ввезення вантажів, за винятком гуманітарних вантажів, які ввозяться на тимчасово окуповану територію України під контролем спеціально делегованих представників ОБСЄ або за участю Міжнародного комітету Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.
У зверненні також закликають керівництво держави припинити переслідування ветеранів добровольчих батальйонів, які розпочали блокаду торгівлі з терористами з Луганської та Донецької областей.
«Ми, депутати Буської районної ради, представляємо інтереси жителів Буського району, з якого мобілізовано приблизно 295 людей на боротьбу з агресором. Ми не можемо стояти осторонь ситуації, коли для одних війна – це боротьба за свою державу, а для інших – цинічний бізнес.
Нинішня ситуація вимагає негайного втручання та рішучих, ефективних дій влади. Ми, депутати Буської районної ради, наполягаємо: органи державної влади зобов’язані докласти усіх зусиль, аби якомога швидше припинити торговельно-економічні відносити із ворогом. Українці – сильний народ і заслуговують на сильну владу, яка спроможна їх захистити», – йдеться наприкінці звернення.