Головна Звернення На Львівщині мешканці с.Новий Милятин проти закриття відділення Ощадного банку

На Львівщині мешканці с.Новий Милятин проти закриття відділення Ощадного банку

Вчора у с.Новий Милятин відбулися збори місцевих мешканців, які виступають проти закриття у населеному пункті відділення Ощадного банку, яке відповідно до проведеного банкірами моніторингу стало не рентабельним. Декілька днів тому обурені громадяни намагалися здійснити перекриття автомагістралі Київ –Чоп, але завдяки діям керівництва РДА та міліції вдалося переконати громадян не вдаватися до таких кардинальних дій.

  Участь у сході села взяли: керівник апарату РДА Є.Кичурчак, керуюча відділення Ощадбанку в м.Буськ Н.Особа, інженер-технолог центру поштового зв’язку №6 Л.Микита.
   В результаті обміну думками, заслуховування пропозицій щодо вирішення проблемної ситуації, під час зборів було досягнуто домовленість з обласним та районним керівництвом Ощадного банку, органами влади, громадою тимчасово призупинити процес закриття відділення в Новому Милятині до початку липня. За цей час банківськими працівниками ще раз буде проведено моніторинг роботи місцевого відділення і вже за його результатами буде прийнято остаточне рішення.