Головна Звернення Громада Топорова просить призначити їм лікаря

Громада Топорова просить призначити їм лікаря

Відкритий лист-звернення жителів села Топорів до очільника Буської РДА пана Мороза і головного лікаря Буської ЦРЛ пана Романюка.

Ми, жителі, Топорова, уже вкотре інформуємо громадськість району, що в Топорівській амбулаторії відсутній лікар-терапевт уже 13 років.

Розуміємо, що не тому відсутній лікар, бо не знайшлось в районі одного-єдиного фахівця своєї справи, який би рятував десятки-сотні життів людей. Йдеться ж про медичне обслуговування жителів в п’ятьох сіл.

Здогадуємось, що в даному разі йшлося про певні кулуарні домовленості, корупційні схеми, які донедавна мали місце в місцевій медицині.

Повірте, шановні, вони нині нас абсолютно не цікавлять, ми не керуємось помстою, зрештою, ми втомились від ваших декларативних обіцянок, якими Ви час від часу щедро обдаровуєте нас.

Незбагненним для нас є те, що вже минув рік відтоді, як ми підняли «заїжджену» нашу проблему  щодо лікаря у часописі «Воля народу», звертались ми із колективною заявою в департамент охорони здоров’я Львівської ОДА.

Шановний Петре Степановичу! 

Дозволимо собі нагадати Вам, що на сході села в листопаді Ви погодились, що нам конче потрібний лікар, у «зобов’язаннях Буської РДА» Ви підтвердили це, даруйте, але лікаря і досі нема…

Вибачте за порівняння, але нам, як собаці кістку, кинули-розщедрились на «одноденного»» в тиждень – ні, навіть, не лікаря, а студента-інтерна.

Погодьтесь з нами, шановні, хіба це вирішує наші проблеми із медичним обслуговуванням, адже ми – живі люди і потребуємо постійних консультацій лікаря, лікаря-професіонала.

При всій повазі до молодих лікарів, ми заслуговуємо таким довгим очікуванням на лікаря-практика, тим більше, що у нас нема дитячого лікаря.

Шановний пане Романюк!

Нас обурює Ваша бездіяльність, безвідповідальність щодо вирішення такої життєво важливої проблеми, що стосується кількох тисяч людей.

Ви неодноразово переносите терміни призначення до нас лікаря упродовж 2015 року. У ваших відповідях нам – жодної конкретики, Ви чомусь підкреслюєте, що лікар буде працювати «за графіком»…

Складається враження, що Ви не наділені повноваженнями кадрових призначень, бо, вибачте на слові, говорите одне, а робите – інше…

Шановні чиновники! Нині ми не просимо, як робили це дотепер, ми вимагаємо – вимагаємо негайно призначити нам лікаря стаціонарного, а не факультативного, бо ми ще не навчились хворіти «за графіком»!

Не вважайте це зухвалістю з нашого боку, це – насущна потреба, яка на слуху жителів Топорова, Заводського, Чанижа, Гути, Стовпина.

Якщо і на цей раз Ви не почуєте нас, то залишаємо за собою право ідентичну заяву-звернення без жодних правок переслати в Міністерство охорони здоров’я

За дорученням громади села Топорів

Зіновія Данилів, Ірина Рогоцька, Валентина Ржиська