Зовсім недавно віддалені покупки в інтернеті здавалися сюжетом фантастичних фільмів. Сьогодні статистика показує, що більше половини українців хоча б один раз замовляли товари в мережі. Але що призвело до такої популярності онлайн-комерції? Відповісти на питання можна зваживши плюси і мінуси віртуальної торгівлі.
Позитивні якості електронної комерції
Завдяки онлайн-комерції у покупців з’являється свобода вибору. В інтернеті є продукція недоступна в стандартних супермаркетах або на ринках. Все що потрібно це ввести в пошуковий рядок відповідний запит і перейти на надійний ресурс. Користуючись функціями спеціалізованого сайту, покупець отримує:
- Величезний асортимент різнопланових товарів. В електронних каталогах зібрано таку кількість продукції, яке не поміститься ні в одному найбільшому магазині. Через інтернет можна замовити піцу додому або придбати автомобіль.
- Актуальні ціни. Це основний плюс дистанційної торгівлі. З огляду на відсутність витрат на оплату оренди приміщень, зарплату співробітників і інших супутніх змістом магазину статей, продавці можуть зменшити цифри на цінниках.
- Фотографії та описи до товарів. Це допомагає ознайомитися з реалізованої продукції. Плюс до всього на сайтах доступні відгуки попередніх покупців. Так можна вивчити репутацію продавця.
- Простий пошук і покупка товарів. На популярних сайтах передбачені функції, що дозволяють спростити замовлення вподобаного вироби. Завдяки цьому купити телевізор або дитячу іграшку зможе домогосподарка і бізнесмен.
Якщо вибирати товари на, можна отримати доступну вартість, зручність замовлення і повну безпеку. На підтвердження цього можна знайти корисну інформацію в Google Plus.
Недоліки покупок в мережі
Незважаючи на популярність електронної комерції залишається категорія українців, що відмовляються від такого способу покупок. Вони мотивують свої побоювання наступними факторами:
- Відсутність можливості особистої оцінки товару. Незважаючи на наявність фотознімків і докладних описів особисто помацати і покрутити в руках вподобане вироби до його доставки не вийде.
- Доставка продукції, що не відповідає заявленій. Природно якщо ви співпрацюєте з перевіреним продавцем, то проблема не актуальна. Але існують підприємці, байдуже ставляться до свого виду діяльності. Тому завжди читайте відгуки попередніх споживачів.
- Проблеми з доставкою. Незважаючи що кур’єрська і поштова доставка досить розвинені в Україні не завжди є можливість відправити товар в віддалені населені пункти.
Потрібно пам’ятати про шахраїв облюбували всесвітню павутину для здійснення незаконних дій. Хоча якщо слідувати простим правилам безпеки уникнути проблем досить просто.
Шопінг в комфортних умовах
Онлайн-торгівля – це комфортний спосіб наповнити холодильник продуктами, знайти нову модель смартфона і інші популярні товари. Покупець позбавлений від утомливих походів по поверхах супермаркету. Покупки можна здійснювати незважаючи на дощ і сніг за вікном. Все проходить в комфортних домашніх умовах в звичній обстановці.
Людині не потрібно слухати розповіді докучливих продавців, розхвалюють абсолютно даремний товар. Також немає необхідності вислуховувати претензії покупців в довгій черзі. Досить підключити цифровий гаджет до інтернету і витратити кілька хвилин, щоб замовити кошик продуктів або нову блузку. При правильному підході до віртуального шопінгу можна значно спростити рішення повсякденних проблем.