Головна Про нас

Про нас

Проект «Буський медіа портал» з 2011 року висвітлює політичні, економічні, суспільно-соціальні та культурні події, які відбуваються у Буському районі, зокрема і області та в Україні в цілому. За цей час ресурс завоював прихильність тисячі читачів та став незамінним джерелом інформації для багатьох мешканців лелечого краю. 

Сайт підтримується нашою командою на кошти від пожертв, без будь-якої комерційної підоснови. Ми поза політикою, нас не фінансує жодна комерційна структура, у нас немає цензури, ми не залежимо ні від кого. Видання є незалежним від будь-яких політичних, релігійних, комерційних або некомерційних структур.

Єдине, що нас цікавить – новини, конкретні події в нашому районі.  Щоденна аудиторія онлайн ресурсів: http://busknew.blogspot.com/ та http://vbusk.com/ складає 3500 — 5000 читачів.

Найбільше нас читають: Україна (81,9%), США (6,5%), Росія (2,1%) та інші країни (9,5%). Вік аудиторії від 15 до 63 років. Дані Google Analytics.

Головний редактор – Роман МАТВІЮК

моб. тел. редакції: 068-78-95-067

Адміністрація : vbuskcom@gmail.com b-portal@ukr.net

Адреса редакції : місто Буськ, майдан Незалежності, 5 (3 поверх).

Точка зору редакції Буського порталу може не збігатися з точкою зору автора. Вона не претендує на об’єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.

Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної авторами інформації і виконує винятково роль носія. За достовірність даних, наведених у публікаціях, відповідає автор.