Щоб поповнити гаманець платіжної системи Payeer рублями, сплативши угоду гривневою банківською картою, краще скористатися пропозиціями електронних обмінників. Безпосередньо переказ вдасться виконати тільки, якщо гривні будуть конвертовані в долари. Потім у системі Пейєр валюту доведеться перевести в рублі. Плюс, перерахування активів із картки на електронний гаманець передбачає комісію від 3,99%. Це дорого. Тому більшість користувачів віддає перевагу обмінним сервісам, що пропонують вигідніші умови. А щоб зрозуміти, чому так відбувається, розглянемо відповіді на важливі питання про майданчики, що вивчаються.
Чи безпечно працювати з обмінниками
Так, але якщо підбирати постачальника послуг на перевіреному моніторинговому порталі. BestChange – ось приклад майданчика, де постійно проводиться ретельний моніторинг обмінних курсів та самих обмінників. Тут зібрані ті обмінні сервіси, які неодноразово перевірялися адміністрацією та користувачами моніторингового порталу. Всі вони мають безліч позитивних відгуків, що підтверджують їхню чесність.
Якщо шукати обмінник в Інтернеті самостійно, користуючись інформацією, отриманою від пошукових систем, можна зіткнутися з аферистами. Їхні проекти часто працюють лише на прийом валюти, виплачують клієнтам неповні суми, аргументуючи незрозумілими штрафами та іншими стягненнями. Загалом такі майданчики краще обходити стороною.
Якщо ви організуєте пошук постачальника послуг правильно, отримайте гідний результат – можливість виконати вигідний обмін.
Наскільки вигідними виявляються угоди
Ми згадували, яку комісію доведеться заплатити і що потрібно зробити, щоб організувати обмін гривень через Приват24 на рублі Payeer безпосередньо. Якщо говорити про співпрацю з обмінними сервісами, тут комісії будуть максимально лояльними. Зазвичай вони коливаються в межах 1-2% від суми, що перераховується. Хоча трапляються й винятки. Але пропозицій з обміну гривень через Приват24 на рублі Payeer дуже багато, тому ви обов’язково підберете потрібний варіант. Важливо лише порівнювати умови угод не тільки за курсом конвертації та комісіям, але й іншим значимим моментам, наприклад:
- резерв рублів – його має вистачити для обміну необхідної кількості гривень;
- необхідність реєструватися та верифікуватися на сайті обмінника, перш ніж оформити заявку на конвертацію валют;
- наявність додаткової комісії за переказ.
Відповідально підійшовши до вибору пропозиції щодо конвертації валют, ви обов’язково знайдете вигідну угоду, і зможете перевести гривні з картки ПриватБанку через Приват24 на гаманець платіжної системи, що цікавить, в рублях.
Чи складно міняти валюту в електронних обмінниках
Ні. Головне – попередньо ознайомитись з правилами обраного обмінного сервісу та зробити це дуже уважно. Дотримуючись зазначених у документі моментів, вам вдасться уникнути можливих складнощів з перекладом. Сам обмін проводиться легко. І перше, що потрібно зробити – заповнити форму заявки. Тут слід зазначити:
- яку суму гривень з рахунку ПриватБанку ви бажаєте переказати;
- ваші прізвище, ім’я, по батькові;
- номер телефону для зв’язку;
- Адреса електронної пошти;
- номер гаманця для зарахування на Пейєр рублів.
Після цього вам потрібно відзначити згоду з правилами обмінного пункту, підтвердити заявку. Далі ви отримаєте від оператора постачальника послуг номер банківської картки, на яку потрібно буде перерахувати гривні з рахунку ПриватБанку. Уважно проводьте переклад, щоб уникнути складнощів.
Зверніть увагу! Заявку слід сплатити у встановлений обмінним сервісом термін. Якщо гроші будуть переведені пізніше, знадобиться здійснювати їхнє повернення через анулювання угоди. Щоб обміняти активи, заявку доведеться оформити повторно.
Як бачите, працювати з обмінними сервісами справді просто. Головне – читати створені майданчиками правила, відповідально їх дотримуватися. У такому разі ймовірність виникнення будь-яких проблем буде зведена нанівець.