Ветерани та ветеранки України можуть оформити поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників (автоцивілку) без власних витрат. Це стало можливим завдяки механізму, коли 50% вартості поліса компенсує держава, а ще 50% надає страховик як знижку. У підсумку власник посвідчення ветерана не сплачує за поліс із власної кишені.
Скористатися цією можливістю можуть особи, які мають посвідчення ветерана в застосунку «Дія» (учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни), досягли 18 років, мають верифікований РНОКПП, уклали договір автоцивілки із застосуванням ветеранської пільги, не використовують транспортний засіб для комерційної діяльності та керують автомобілем із об’ємом двигуна до 2500 см³ або електродвигуном потужністю до 100 кВт.
Подання заявки відбувається повністю онлайн через застосунок «Дія». Для цього потрібно відкрити застосунок, перейти в розділ «Ветеран PRO», вибрати послугу «Компенсація автоцивілки», обрати або створити Дія.Картку та чекати на обробку звернення. Після схвалення компенсація та знижка застосовуються до оформленого поліса.
Зазначений сервіс покликаний спростити доступ до страхових послуг для ветеранів і ветеранок, зменшити їхні витрати та мінімізувати бюрократію під час оформлення обов’язкового страхування для авто.






