Головна АТО Річниця загибелі захисника Андрія Мельника з Трускавця

Річниця загибелі захисника Андрія Мельника з Трускавця

Річниця загибелі захисника Андрія Мельника з Трускавця

Минає рік від дня загибелі воїна-захисника Андрія Мельника з Трускавця, який 21 серпня 2025 року поліг під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Шахове Покровського району Донецької області.

Мельник Андрій Романович народився 14 жовтня 1993 року в селі Дешичі, що тоді входило до Старосамбірського району, а нині належить до Самбірського району Львівщини, неподалік від Добромиля. Навчався у Стебницькому ліцеї.

У 2019 році разом із дружиною Марією він переїхав до міста Трускавець, де проживав і працював до початку повномасштабної війни. На військову службу Андрія Мельника призвали Стрийським РТЦК 1 січня 2025 року.

Він проходив службу у військовій частині А5003, обіймаючи посаду старшого навідника 3-го мінометного розрахунку 1-го мінометного взводу мінометної батареї мотопіхотного батальйону. Бойовий побратими знали його за позивним «МАР» — від перших літер прізвища, імені та по батькові.

21 серпня 2025 року під час виконання бойового завдання біля Шахового на Донеччині Андрій Мельник загинув. У нього залишилися дружина, мама та молодший брат.

Світла і вічна пам’ять воїнові Андрієві Мельнику та всім, хто віддав життя за волю й незалежність України. Пам’ятаємо наших Героїв.