Сумна новина про загибель Андрія Гвоздецького на фронті поширюється Трускавцем. Він народився 6 грудня 1981 року в Опаці біля Східниці, але з трирічного віку мешкав у Трускавці на вулиці Мазепи. Після завершення навчання у Трускавецькій СЗШ №1, потім в Опаці, Андрій здобув фах у Львівському торгово-економічному коледжі за спеціальністю «Митна справа».
Андрій працював майстром-ремонтником і активно займався волонтерством, зокрема допомагав внутрішньо переміщеним особам, які жили у сільській школі. Після початку повномасштабної війни, попри проблеми зі здоров’ям, зголосився служити в Збройних Силах України.
Служив стрільцем-снайпером у 128 гірсько-штурмовій бригаді на Запорізькому напрямку. На жаль, 28 березня 2026 року він загинув внаслідок ураження противником безпілотником типу “Молнія” під час виконання бойового завдання в районі Малі Щербаки Василівського району.
Сусіди та друзі Андрія пам’ятають його як позитивну людину з добрим серцем. Прощання з Героям відбудеться 8 квітня о 14:00 на Перехресті Героїв в Трускавці. Похорон планується в його рідному селі Опака 9 квітня. Рідні в цей важкий час отримують підтримку від громади. Висловлюємо вдячність редакції газети «Медіа Дрогобиччина» за надану інформацію про життя Андрія.
Трускавець шанує своїх Героїв, і Андрій Гвоздецький залишиться в пам’яті людей. Вічна йому пам’ять!






