Головна АТО Блаженні ті, що стоять за свободу

Блаженні ті, що стоять за свободу

Радісна звістка про те, що Підгірняк Петро Степанович приїхав із зони АТО (був у 24 бригаді, яка перебувала під Луганськом в оточенні) у відпустку, швидко облетіла Переволочну. Вітали захисника України усім селом. У Народному домі "Просвіта" зібралися і сивочолі, і молоді, матері з немовлятами, і школярі.

У всіх на очах світяться сльози, а в серці міцніє надія, що Україна буде єдина. Сільський голова Василь Ко-лещук щиро вітає охоронця рідної землі словами гордості та передає подарунок від громади села. Виступили на святі директор НВК "Пе-револочнянська ЗОШ І-ІІ ст." Надія Ушкало і директор НД Надія Бод-нарчук. Учні 4 класу подарували солдатові з хліборобського роду слова вдячності і квіти. Маленький Степанко встиг скучити за татом, не відводить від нього очей і міцно тримає за руку.

Скромний, до похвал неохочий, Петро Степанович зізнається, що солдатів Української армії ріднить любов до отчого краю та животворна нитка, яку ніхто не відірве від серця, а силу духу зміцнюють мамині молитви. У час народного здвигу в ім'я неподільної України стали у лави її захисників Степан Чапля і Степан Мандибур. Рідне село шле своїм відважним синам благословення і про-хання-наказ: якнайшвидше повернутися з перемогою живими додому.

Любов ГУДЗЬ, с.Переволочна