Головна АТО Будинок воїна збирає гостинці до Великодня для сімей загиблих військових

Будинок воїна збирає гостинці до Великодня для сімей загиблих військових

Будинок воїна увесь тиждень допомагає сім’ям загиблих учасників російсько-української війни – до Великодня усі отримають подарунки

«Знаємо, що для багатьох економічна ситуація зараз не найкраща, багато потребуючих допомоги, тому ми щиро вдячні волонтерам, отцю Миколі храму ікони Пресвятої Богородиці Скоропослушниці та Львівській церкві ПЦУ за продуктові набори. Завтра тим, хто проживає за межами Львова, ми особисто, або поштою доставимо великодні продуктові набори. Робіть добрі справи – це об’єднує», – розповів керівник Олег Височанський.

За його словами, 160 пакунків з продуктами отримали сім’ї загиблих на війні.

26 квітня хто не зміг приїхати у Будинок воїна – відправили продукти Новою поштою, або завезли особисто. Кожен отримав допомогу на Великдень

24  квітня їздили в село Куровичі в гості до пані Марії Ракус, вдови українського захисника.

Два роки тому не стало батька у 9-ти дівчаток. Марія сама виховує дітей, тому допомога їй неабияк потрібна. Відчувається, що сім’я дружна, вогники в очах дівчаток запалюють. І дійсно, таким сім’ям справді хочеться допомогти. Будинок воїна  всіляко буде їх підтримувати.

22 квітня разом із отцем храму ікони Пресвятої Богородиці Скоропослушниці ПЦУ м. Львова, Миколою, передали родинам загиблих бійців на Сході та їхнім діткам 45 продуктових наборів до Великодня.

Львівська обласна рада