Головна АТО Військомат у Буську запрошує на військову служба за контрактом в ЗСУ

Військомат у Буську запрошує на військову служба за контрактом в ЗСУ

Кожного дня коли Ви вмикаєте телевізор, чи переглядаєте сторінки в мережі Інтернет, ви бачите тривожні новини про ситуацію на Сході України і у душі виникає бажання зробити щось, що наблизить кінець цьому протистоянню, припинить страждання багатьох наших співвітчизників.

Якщо Ви ідете за покликом серця, яке каже Вам що Батьківщина в небезпеці, якщо Ви в цей не легкий для нашої економіки годину шукаєте роботу з перспективою кар’єр єр кар’єр кар’єрного росту та гідною зарплатнею, плюс безкоштовним навчанням, тоді найоптимальніший варіант здійснення вашої мрії – проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України. Нашій державі потрібна професійна армія. Професійно підготовлений солдат-контрактник – це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 40 років, які мають відповідну фізичну підготовку та пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби. Військовослужбовці користуються усіма правами і свободами людини та громадянина, гарантії цих прав і свобод закріплені в Конституції України та законах України. У зв’язку з особливим характером військової служби, яка пов’язана із захистом Вітчизни, військовослужбовцям надаються визначені законом пільги, гарантії та компенсації, які не можуть бути скасовані чи призупинені без їх рівноцінної заміни. Громадяни, які прийняті на військову службу за контрактом, отримують:

– стабільне грошове забезпечення (оплата праці) від 7000 грн.;

– вільний вибір місця та умов служби по всій території України;

– якісне безкоштовне медичне обслуговування;

– можливість отримати вищу освіту;

– право на пенсію після 25 років вислуги;

– інші соціальні гарантії, встановлені відповідними законами;

– служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

Отже, військова служба за контрактом в ЗСУ поєднує в собі патріотичний внесок у захист та розвиток Батьківщини, а також дає стабільну основу для соціальної та стабільної захищеності. Усі, хто бажає проходити військову службу за контрактом, звертайтесь за довідками у Буський районний військовий комісаріат за адресою: м. Буськ, вул. Грушевського, 1а.