Головна Львівські майстри кульової стрільби – переможці чемпіонату України 2015 року

Львівські майстри кульової стрільби – переможці чемпіонату України 2015 року

Львівські майстри кульової стрільби – переможці чемпіонату України 2015 року. Повідомила Оксана Вацеба.

15-20 лютого 2015 року у спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбувся відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової у приміщенні.

Цей представницький спортивний захід проведено Міністерством молоді та спорту України за вагомого сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби України та Львівської обласної федерації стрілецького спорту.

Цьогоріч для підвищення спортивної майстерності та участі у боротьбі за першість чемпіонату України до Львова прибули 243 найкращих спортсмени, серед яких – 13 Заслужених майстрів спорту, 70 майстрів спорту міжнародного класу та 65 майстрів спорту України, котрі представляли збірні команди з 14 областей України та м. Києва.

Під час проведення цьогорічного чемпіонату України у вправі ГП-6 було встановлено новий національний рекорд, який підкорився львів’янину Олегу Царькову (тренер Леськів Л.С.) – 630,8 очок (попередній рекорд був встановлений також О.Царьковим і становив 629,1 очок).

Майстри кульової стрільби Львівщини традиційно виявилися серед кращих й за результатами загальнокомандного заліку посіли перше місце – 2 206,5 очок. На другій командній сходинці п’єдесталу виявилася збірна команда Дніпропетровської області – 2 024 очок, третіми фінішували столичні спортсмени – 1364,5 очок.

Друга команда Львівської області посіла четверте місце – 1 232 очки.

В особистому заліку в команді Львівщини відзначилися: Юлія Коростильова, Наталія Кальниш, Леся Леськів, Поліна Конарєва, Олег Царьков, Павло Коростильов, Роман Бондарук, Олександр Петрів, ІгорКізима.