Головна АТО Максим Козицький привітав морських піхотинців з професійним святом

Максим Козицький привітав морських піхотинців з професійним святом

Сьогодні в Україні відзначають День морської піхоти.

Професійне свято військовослужбовців морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил України відзначається щороку 23 травня.

Морська піхота – рід військ, призначений для дій у складі тактичних і оперативно-тактичних десантів, а також оборони пунктів базування ВМС, островів, ділянок узбережжя, портів, аеродромів та інших важливих об’єктів.

У День морської піхоти України начальник Львівської ОВА подякував морським піхотинцям, які впродовж дев’яти років протистоять агресору.

«Для морських піхотинців немає несприятливої погоди для виконання завдань на землі, у морі та в небі. Наші воїни трьох стихій самі створюють сприятливі обставини, щоб разом з іншими підрозділами ЗСУ боронити Україну, завдавати ворогу нищівних втрат і наближати нашу перемогу.

Велика шана усім морпіхам, які впродовж уже 9 років протистоять агресору. Дякуємо тим, хто з новою силою і відданістю бореться за майбутнє нашої держави від початку повномасштабної війни. Морські піхотинці, які віддали у цій боротьбі найцінніше, назавжди в новітній історії нашої країни та у наших серцях.

Вірні завжди! Слава морській піхоті України!», – написав Максим Козицький.