Головна АТО Міжнародний центр миротворчості та безпеки відвідала американська делегація

Міжнародний центр миротворчості та безпеки відвідала американська делегація

На Львівщину завітали представники Збройних сил США на чолі з командувачем Сухопутних військ США в Європі генерал-лейтенантом Крістофером Каволі.

Також до складу іноземної делегації увійшли командувач 7-го командування підготовки Сухопутних військ Збройних сил США в Європі бригадний генерал Антоніо Агуто та інші представники американської армії.

Гостям розповіли про умови та особливості підготовки підрозділів на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, а також висловили слова щирої подяки американським колегам за вагомий внесок у процес навчання українських воїнів.

Перебуваючи у Центральному містечку, генерал-лейтенант Крістофер Каволі ознайомився з можливостями Центру імітаційного моделювання Навчального центру підготовки підрозділів. Також він зустрівся з особовим складом інструкторів ЗС США, що проводять підготовку підрозділів ЗС України в рамках діяльності «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна».

На одній з ділянок полігону американські гості також мали можливість поспостерігати за ходом проведення занять на тему: «Протидія саморобним вибуховим пристроям» й «Тактична медицина».