Головна АТО На Яворівщині віддали шану Герою Небесної Сотні Віталію Коцюбі

На Яворівщині віддали шану Герою Небесної Сотні Віталію Коцюбі

Герою Небесної Сотні Віталію Коцюбі сьогодні могло б виповнитися 38 років. Пам‘ять героя вшанували в родинному селі Воробляничі, що на Яворівщині.

««Сьогодні вшановуємо пам‘ять Героя, що віддав життя за свою Батьківщину. Героя, ім’я якого не маємо права забути. Бо разом з іншими Героями Небесної Сотні, він поклав своє життя за країну, яку любив віддано і безмежно. Добрий сім’янин і палкий патріот своєї держави. Таким був Віталій Коцюба»» – зазначив заступник голови ОДА Іван Собко.

Довідково:

Віталій Миколайович Коцюба – 07.06.1982 – 20.02.2014 Народився в Вороблячині Яворівського району. Проживав у місті Новояворівську. Їздив на заробітки за кордон. Як згадують друзі, був добрим, спокійним, врівноваженим, співчутливим та безмежно щедрим. Поїхав на Майдан, бо, за словами рідних, не міг терпіти знущання тодішньої влади, хотів кращої долі для своїх дітей, щоб жили у процвітаючій країні і мали де працювати. Загинув 20 лютого 2014 року від рук снайпера на вулиці Інститутській. Активісти під обстрілом пішли за Віталієм, але живим витягти його звідти їм не вдалось. Похований у селі Вороблячин на Яворівщині.

Указом Президента за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності, Віталію Миколайовичу Коцюбі посмертно надатно звання Герой України з вшануванням ордена “Золота зірка”. Нагороджений медаллю УПЦ КП «За жертовність і любов до України» (посмертно).

На Яворівщині віддали шану Герою Небесної Сотні Віталію Коцюбі

На Яворівщині віддали шану Герою Небесної Сотні Віталію Коцюбі