Головна АТО На Львівщині упродовж трьох днів тривали збори із фахівцями тилу Збройних сил...

На Львівщині упродовж трьох днів тривали збори із фахівцями тилу Збройних сил України

Протягом трьох днів на базі Національної академії сухопутних військ за участі начальників центрів забезпечення (баз, складів), командирів автомобільних батальйонів Тилу Збройних сил України відбувалися навчальні збори.

Під час теоретичних занять учасники заходу провели аналіз організації та виконання завдань тилового забезпечення військ (сил) під час проведення АТО, розглянули шляхи підвищення організації застосування тилових підрозділів, обговорили основні питання кадрової політики тощо.

Також чималу увагу було приділено практичній складовій. Так, під час своєї роботи у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки учасники ознайомилися із організацією двостороннього бою на навчально-тренувальному комплексі за допомогою системи MILES. Офіцери взяли безпосередню участь у цьому практичному занятті у ролі особового складу як підрозділу, що обороняється, так і того, що наступає.

Надзвичайно корисною була зустріч із спеціалістами логістичного забезпечення зі Сполучених Штатів Америки та Канади. Під час жвавої дискусії іноземні військовослужбовці не лише розповіли про особливості організації тилового забезпечення військових підрозділів своїх країн, але й відповіли на численні запитання. Також українські офіцери під час екскурсії, організованою американськими військовими, мали можливість ознайомитися із особливістю організації польового табору для підрозділу ЗС США.

Ще однією з особливостей цьогорічних зборів стало широке застосування засобів імітаційного моделювання. Зокрема, учасники заходу опанували методику прийняття рішення щодо підготовки штабу з планування забезпечення бойових підрозділів та організації роботи апарату штабу керівництва. При цьому, за словами організаторів заходу, офіцери відпрацьовували завдання за посадами на ранг вищими від своїх штатних.