Головна АТО На Львівщині змагаються за звання найкращого розвідувального взводу Сухопутних військ

На Львівщині змагаються за звання найкращого розвідувального взводу Сухопутних військ

На Львівщині на базі навчального центру розвідки тривають змагання за звання найкращого розвідувального взводу Сухопутних військ Збройних сил України. Уперше захід відбувається з урахуванням стандартів НАТО та бойового досвіду наших східних партнерів.

У змаганнях беруть участь представники розвідувальних підрозділів оперативних командувань Збройних сил України. За словами офіцерів командування навчального центру розвідки, словосполучення «відібрали кращих представників» тут недоречне. Адже сам факт служби в розвідувальному підрозділі є показником фаховості.

Протягом тижня військові розвідники в умовах, максимально наближених до реальних бойових дій, будуть виконувати поставлені командуванням завдання. Увесь цей час вони користуватимуться лише військовими засобами зв’язку. Розвідникам будуть протидіяти спеціальні підрозділи, які здійснюватимуть пошук та умовне знищення розвідувальних груп. Отож, питання маскування, неординарності прийнятих рішень та рішучості дій будуть ключовими у виконанні поставлених завдань.

Зауважимо, що всі розвідники, які беруть участь в змаганнях, мають реальний досвід ведення бойових дій. Результатом змагань стане узагальнення їх знань та навичок у вигляді методичних рекомендацій для підготовки протидій ворогу.