Головна АТО На Самбірщині волонтери ремонтуватимуть тягач для «Урагану»

На Самбірщині волонтери ремонтуватимуть тягач для «Урагану»

В місті Рудки Самбірського району місцеві майстри разом з волонтерами ГО «Центр допомоги військовослужбовців Самбірщини» та активістами Самбірського УДАРу розпочали ремонт тягача для ракетної системи залпового вогню «Ураган», повідомила прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

За домовленістю з військовими однієї з частин, що знаходиться на Львівщині, рудківчани взяли на себе зобов’язання відреставрувати та відновити ходові якості машини. Умільці запевняють, що за кілька тижнів повністю відремонтують машину та доставлять її у військову частину.

Основна проблема при відновленні машини, за словами волонтерів, полягає у тому, що деталі та запчастини до тягача є унікальними, купити їх або ж аналоги доволі важко і коштують вони немалу суму. Однак, оскільки майстри уже мають досвід в ремонті військових машин, сподіваються швидко завершити усі ремонтні роботи.

Місцеві мешканці уже зголошуються для допомоги майстрам та забезпечення витратними та паливно-мастильними матеріалами.

Долучився до ремонту бойової машини, також, народний депутат, член групи УДАР Ярослав Дубневич, виділивши кошти на закупівлю запчастин до машини. Обранець, закликає усіх небайдужих долучатись до пошуку техніки, яку можна полагодити та використовувати у військових цілях в зоні АТО.

Нагадаємо, мешканці міста Рудки Самбірського району лютому цього року уже відновили бронетранспортер для батальйону патрульно-постової служби «Львів».