Головна АТО На війні загинув бойовий медик з Красилівської громади Микола Ковалішен

На війні загинув бойовий медик з Красилівської громади Микола Ковалішен

Микола Ковалішен
Микола Ковалішен

Красилівська громада втратила ще одного Героя Воїна-Захисника….

В боротьбі за Україну, за мирне небо над нашими головами, віддав життя 37-річний житель села Митинці, бойовий медик взводу вогневої підтримки — Микола КОВАЛІШЕН, який загинув 13 серпня 2023 року в районі населеного пункту Мала Токмачка Оріхівського району Запорізької області.

Сумну новину повідомили у Красилівській громаді.

В п’ятницю Герой повертається додому назавжди.

Розпорядженням голови Красилівської громади 18 серпня, на території Красилівської громади оголошено День жалоби за загиблим Воїном-Захисником.

Прошу красилівчан та гостей громади орієнтовно о 10:00 вийти та гідно зустріти Героя, утворивши живий коридор пам’яті та шани від в’їзду у місто Красилів по вулиці Я. Мудрого та М. Грушевського до Свято-Троїцького храму Православної церкви України, де відбудеться панахида за загиблим.
Після панахиди Почесна колона рухатиметься по вул. М. Грушевського, Кондратюка та Булаєнка до площі Незалежності, де орієнтовно об 11:30 відбудеться мітинг-реквієм – повідомила Ніла Островська

По завершенню, похоронна процесія прямуватиме по вул. Центральній та Морозівській в напрямку села Митинці до будинку, де проживав Герой.

Поховають Захисника на кладовищі села Митинці. Всі витрати, пов’язані з похованням Воїна, буде профінансовано з бюджету громади.

Щирі співчуття рідним та близьким загиблого земляка Миколи Ковалішена. Вічна слава та вічна шана Герою!