Головна АТО Незаконно встановлені “лежачі поліцейські” пошкодили майно велосипедиста

Незаконно встановлені “лежачі поліцейські” пошкодили майно велосипедиста

День першого вересня почався сонячно та святково і не віщував нічого злого. Після шкільної урочистої лінійки працівники Красненського Народного дому вирішили зняти прапорці з вулиці Івана Франка для збереження їх до наступного свята.

Повертаючись додому, щоб скоротити шлях, вирішили їхати по вулиці Довбуша. Там на них чатувала неочікувана пастка – на дорозі знаходилися 7 так званих "лежачих поліцейських". Велосипедом, та ще й з вантажем, через них переїхати не так вже й просто, тому я вирішила об'їхати збоку травою біля огорожі. За мить відчула удар в переднє колесо велосипеда, тут же – удар керма у живіт і навіть не пам'ятаю, як опинилася на дорозі, де були вже розсипані прапорці та перебите колесо.

Виявляється, що "лежачі поліцейські" переходили у замасковані бетонні перешкоди, які стали справжніми пастками для велосипедистів. Коли ми намагалися прибрати злощасний бетонний бордюр, щоб не постраждали інші люди, до нас висунув претензії відомий бізнесмен, вздовж обійстя якого за дивним збігом розташовані усі сім "лежачих поліцейських": "Чому ви чіпаєте цей камінь?". Коли ми відповіли, що хочемо з'ясувати, хто власник лежачого поперек бордюра і подати його до суду на компенсацію понівеченого майна, грізний мешканець почав відхрещуватися, що це нібито не його і він його там не клав.

Тому хочемо звернутися до правоохоронних органів та селищної ради щодо законності розташування стількох "лежачих поліцейських" підряд, і це при тому, що дві групи по три "лежачі поліцейські" розташовані один від одного на відстані кількох сантиметрів а також встановлення бокових бетонних перешкод.

До речі, на місці пригоди також знайшли шпиця від велосипедного колеса. То ж, мабуть, ми не одні потрапили у цю пастку. Звертаємось до велосипедистів приєднатися до колективного звернення до відповідних органів щодо законності встановлення таких перешкод задля попередження інших нещасних випадків.

Марія ГЛОВА