Головна АТО Громада Бущини зібрала для бійців АТО понад пів мільйона гривень

Громада Бущини зібрала для бійців АТО понад пів мільйона гривень

Нова Україна потребує політиків нової формації, молодих, амбітних, незаплямованих. Таким є наш земляк Степан Рак – депутат Буськоії районної ради (на знімку у центрі). І ми, нарешті, чи не вперше за роки незалежності, маємо дати шанс своєму – молодому надбужанському патріоту, який у доленосні для Вітчизни дні, очоливши ІО "Майдан Буського району", поринув з головою у вир громадської діяльності, всебічно підтримуючи своїх побратимів – як на Майдані, так і в зоні АТО.

Завдяки спільним зусиллям громади вдалося зібрати близько 500 тисяч гривень, на які закупили сотні комплектів амуніції, яка вкрай необхідна для українських військових.

Сьогодні суспільство глибоко розчароване. Особливо втратили довіру ще вчорашні наші кумири, котрі майстерно скористались патріотичною риторикою, "підкупивши" таким чином відповідно налаштований галицький електорат. Але, прийшовши до влади, показали свою повну неспроможність до творення нового.

Отже, нам потрібні нові обличчя? Де ж їх узяти? На щастя, нова соціальна реальність дала нам можливість оцінити, хто є хто у цьому житті: це Майдан, як Революція Гідності, і війна, як його продовження. І для звершення змін ця реальність дала нам цих нових людей, яким можна довіряти, які своїми справами довели, чого вони варті, чого вони хочуть, які їхні принципи, і чи зрадять вони нас. Бо, – як сказав громадський активіст Валерій Пекар,- «немає інших способів знайти нових людей, ніж шукати їх в будь-яких місцях, де принципи можуть втілюватися у вчинки на наших очах».

Отже, країна чекає на зміни, але вони не стануть реальністю без нашої позицій- громадянської. Годі вірити у пустопорожні обіцянки «вчорашніх». Дамо шанс молодим.

Микола Іванців.