Головна АТО Привітання очільника Львівської області з нагоди Дня українського добровольця

Привітання очільника Львівської області з нагоди Дня українського добровольця

Сьогодні, 14 березня, в Україні відзначають День добровольця.

Від початку війни на Сході України та розв’язання росією повномасштабного вторгнення на захист суверенітету й територіальної цілісності нашої країни стали десятки й сотні тисяч добровольців.

«Це ті люди з Майдану, які самоорганізувалися у десятки батальйонів і били окупанта від 2014 року. Це ті люди, які, маючи відтоді колосальний досвід, стали за Україну, вже як професійні військові, у повномасштабній війні. Це тисячі українців, які пішли у військкомати та тероборону, коли poсiя зважилася на повномасштабну війну.

Дякуємо кожному та кожній, хто проявив найвищу любов до своєї Батьківщини й пішов боротися за її територіальну цілісність, суверенітет та гідне майбутнє для наступних поколінь українців. Вічна пам’ять тим, хто віддав у цій війні найцінніше. Шана та щоденна вдячність тим, хто виконав свій обов‘язок і повернувся з поля бою. Молимось та підтримуємо тих, хто зараз на передовій. Слава українським добровольцям! Героям слава!», – начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Нагадаємо, щороку 14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Цю дату встановила Верховна Рада у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.