Головна АТО «Раджу цивільним медиками приїхати до нас на кілька днів»: розповідь командира медичної...

«Раджу цивільним медиками приїхати до нас на кілька днів»: розповідь командира медичної роти 103-ї бригади ТрО

«Фенікс» – командир медичної роти. Уже понад 15 місяців разом з бійцями 103-ї бригади тероборони він перебуває у зоні ведення бойових дій.

Медик має 30 років медичного стажу. Він працював лікарем-неврологом, реабілітологом. Мав досвід психологічної реабілітації учасників АТО. У своїй щоденній роботи орієнтується на стандарти європейських країн, а не на радянському підході.

«Думаю, на війні тривогу і страх відчувають усі медики, але наше відчуття справедливості сильніше. Наші думки за рідних сильніші за будь-який страх. Це наша мотивація. Кожного дня ми набуваємо нових знань, вдосконалюємося. Велику увагу приділяємо евакуації наших поранених військових. На жаль, у пам’яті залишаються найгірші моменти, коли ми намагалися врятувати наших бійців, але не змогли. Ці спогади тепер з нами назавжди», – розповів «Фенікс».

З 1 червня в 103-й бригаді Сил ТрО сформували медичну роту. Триває кадровий набір.

«Медикаментами ми забезпечені. Допомагають волонтери, командири. Я раджу цивільним медикам, які вагаються чи ставати долав медичних Сил ЗСУ, бодай на кілька днів приїхати до нас на передову волонтерами. Познайомитись з колективом, подивитись умови роботи. Нам важко і ми тяжко працюємо уже 15 місяців, тому нам потрібні люди», – поділився командир медичної бригади.