Головна АТО «Репід Трайдент – 2018»: на Львівщині відбулася заключна конференція

«Репід Трайдент – 2018»: на Львівщині відбулася заключна конференція

На Львівщині відбулася заключна конференція з планування українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент – 2018».

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ (МЦМБ) представники країн-учасниць обговорили низку питань щодо планування, підготовки, забезпечення та проведення цьогорічного навчання. У заході, зокрема, взяли участь військовослужбовці ЗС України, США, Республіки Польща, Румунії, Молдови, Болгарії, Грузії, Азербайджану, Литви, Туреччини, а також представники органів військового управління НАТО.

Під час конференції її учасники спільно обговорили у робочих підгрупах основні питання організації та проведення навчання, а також провели рекогносцировку місць проведення навчання, розміщення особового складу військових контингентів тощо. Крім того, вони ознайомилися з інфраструктурою МЦМБ.

Нагадаємо, що цогорічне командно-штабне навчання із залученням військ «Репід Трайдент – 2018» триватиме з 3 до 15 вересня на Львівщині. Участь у цьому заході візьмуть близько 2300 військовослужбовців з різних країн. Найбільш численним, як й зазвичай, буде український контингент, значну частину котрого складатимуть військовослужбовці однієї з бойових бригад ЗС України. Також до навчань будуть залучені представники Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України.