Головна АТО З зони АТО на Львівщину приїхали 25 жінок і дітей

З зони АТО на Львівщину приїхали 25 жінок і дітей

25 переселенців із зони проведення антитерористичної операції приїхали на Львівщину. Це лише жінки і діти. Наймолодшому – кілька місяців, а найстаршій – 96 років.

«Це люди із зони АТО, прямо з лінії фронту, яких ми прийняли в Краматорську, у місцевому центрі для переселенців. Там у нас на цей момент проживає 60 осіб, місць уже немає. За цей тиждень дуже великий потік людей і місць катастрофічно не вистачає. Це Горлівка, Ясинувата. Їм дуже потрібна допомога. Одну жінку з двома дітьми ми вивезли два дні тому буквально з-під обстрілів о 2:30. У її будинок потрапив снаряд, вона ховалася з дітками у підвалі в шоковому стані», – розповіла голова ГО «Країна вільних людей Надія Хоменко.

Відтак вона подякувала всім на Львівщині, хто відгукнувся на прохання допомогти.

Прийме втікачів одна з протестантських церков у Дублянах. А двох бабусь – 75 і 96 років відправили в санаторій у Сколівському районі.

Втікачі кажуть, що до останнього не покидали своїх домівок і наважитись на це їм було дуже важко.

«Ми до останнього вірили, що буде все добре, але коли ледь не загинули під уламками свого ж будинку, зібрала швидко дітей і зрозуміли, що треба їхати. Дуже важко про це говорити, бо в мене там залишилися всі рідні», – зазначила одна з переселенок.