Головна АТО Самбірчани зустріли померлого Героя Віктора Юрківа на колінах. Фото

Самбірчани зустріли померлого Героя Віктора Юрківа на колінах. Фото

У Самборі на колінах зустріли померлого Героя Віктора Юрківа

Знову самбірчани на колінах зустрічають траурний кортеж. Сьогодні численно на площі Пам’яті прощалися із розвідником Української Добровольчої Армії Віктором Юрківим.

Про це пише прес-служба Самбірської міськради.

З перших днів військової агресії перебував на фронті. За ці роки він пройшов найгарячіші точки звільнення Карлівки, звільнення Пісок, звільнення Авдіївки, звільнення Красногорівки, Савур-Могилу, Старогнатівку, шахту Бутівку. Ще у 2014 році під Савур-могилою отримав важке поранення, але повернувся на фронт. А помер від хвороби, у шпиталі міста Дніпро. Цього місяця відзначав би 50-річчя. Без надійної підтримки залишилася дружина, четверо дітей та онуки Юрія.

«Не усі мужні захисники гинуть від куль. Війна підступна, глибоко проникає, та чинить смерті й іншими методами: хтось перемерзає, інший голодує, комусь дошкуляють глибокі рани. Багато ще усякого», — сказав сьогодні на площі Пам’яті о. Володимир Коркуна.

Поховають Героя завтра на міському кладовищі біля Меморіалу Героям України поруч з іншими захисниками, які боролися за територіальну цілісність України.