Головна АТО Школярі Бущини взяли участь у військово-патріотичних заходах у Золочеві

Школярі Бущини взяли участь у військово-патріотичних заходах у Золочеві

Понад сотня дітей з Буського, Бродівського та Золочівського районів Львівської області оглянули новітні зразки озброєння та бойової техніки, взяли участь у військо-спортивній естафеті та пройшли урочистою ходою центром міста Золочів.

Про це повідомили в Західному регіональному медіа-центрі Міноборони.

Школи, учні яких стали переможцями конкурсів було нагороджено піврічною передплатою на газету Міністерства оборони України «Народна армія».

«Кожного року наша організація Ветеранів Україні організовує подібні заходи в межах району, – розповів голова районної ради організації ветеранів України Буського району Володимир Луженцов. – Та в цьому році виникла ідея об’єднати кілька районів і провести таку акцію серед  кількох навчальних закладів».

Школярі Бущини взяли участь у військово-патріотичних заходах у Золочеві

Надалі ветерани планують проводити низку військово-спортивних заходів, присвячених виводу військ з республіки Афганістан, Дня Незалежності України та інших визначних дат. За словами ветеранів, вони дослідили, що після систематичного проведення військово-патріотичної підготовки у військкоматах значно збільшується кількість охочих підписати контракт на військову службу. Крім цього, організація ветеранів проводить чималу роботу з реабілітації військовослужбовців, що повернулися з АТО.