Головна АТО У лікарні помер бойовий офіцер ЗСУ, мешканець Пустомитівщини

У лікарні помер бойовий офіцер ЗСУ, мешканець Пустомитівщини

Військовий ЗСУ з позивним Говерла служив у 54-й окремій механізованій бригаді

У Харківській лікарні помер військовослужбовець ЗСУ, офіцер Олександр Болотенко з позивним Говерла. Трагедія сталася 2 квітня, повідомили Буському медіапорталу в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Капітан Болотенко був заступником командира 1 батальйону з тилу 54 окремої механізованої бригади. Відправився на Донбас на захист країни від окупантів добровольцем навесні 2015 року, передали в Пустомитівській РГА на сторінці в Facebook.

Олександр народився 15 липня 1978 року в селі Калинівка Іванівського району Одеської області. У 1984 році його сім’я переїхала на постійне місце проживання до села Басівка у Львівській області.

Після закінчення 1995 році Годовицької середньої школи він вступив на навчання до Одеського військового інституту Сухопутних військ. Потім служив у напрямку 6 років у Яворівський дивізії.

Після закінчення інституту, служив по скеруванні 6 років в Яворівській дивізії.

Весною 2015 року добровільно виявив бажання піти на Схід на захист Батьківщини.
З 01 квітня 2015 року – командир 2 роти 5 окремої механізованої бригади 30 окремої механізованої бригади, вже пізніше це була 2 рота 1 батальйону 54 окремої механізованої бригади. У складі роти, якою керував Болотенко Олександ Олександрович, половина хлопців з Донецької та Луганської областей.

Був справжнім патріотом України, доброю та щирою людиною, чудовим та надійним командиром, справжнім другом.

Виконував бойові завдання в м. Золотому, смт. Станиці Луганській, смт. Луганському, смт. Троїцькому, м. Попасна. Побратими називали Олександра «Сан Санич».
Останні місяці служив в с. Попасна Луганської області, де і закінчив свою бойову славу. Олександр був на передовій та пройшов усю лінію фронту.

Пустомитівська района державна адміністрація висловлює щирі співчуття з приводу непередбачуваної втрати матері Ользі, батькові Олександру (інвалід І групи), дочці Юлії, усім рідним, близьким та бойовим побратимам.