Головна АТО Втрат серед іноземців на Яворівському полігоні нема: начальник Львівської ОВА Максим Козицький

Втрат серед іноземців на Яворівському полігоні нема: начальник Львівської ОВА Максим Козицький

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький під час відкриття у Львові Медіацентру розповів представникам ЗМІ, що внаслідок ракетної атаки на Яворівський полігон, втрат серед іноземців нема. А та інформація, що поширюється в інтернеті не відповідає дійсності. 

Сам Медіацентр має допомогти іноземним засобам масової інформації донести правду про війну, яку розпочали в Україні російські загарбники та усі їхні злочини проти мирного населення.

«Робота цього медіацентру вкрай важлива, враховуючи потужність саме гібридної війни проти України. Перш за все, хочу розвіяти чергову неправдиву інформацію з боку окупанта. Йдеться про «нібито» загибель іноземців на Яворівському військовому полігоні. Наголошую, що це не правда. Звісно, з 2014 року на території полігону військові тренери з-за кордону регулярно проводили спільні навчання з українцями, але втрат серед іноземців внаслідок атаки на полігоні не було», – наголосив Максим Козицький.

Сьогодні медіацентр зібрав сотню журналістів з України та інших країн: Італія, Польща, Ізраїль тощо. Здебільшого, усіх цікавило питання функціонування Львівщини в сучасних умовах – роботи підприємств, організації поселення внутрішньо переміщених осіб і так далі.

«За останні три тижні наша область перетворилась на гуманітарний центр допомоги людям, які цього потребують. Разом з містом ми взяли на себе відповідальність за розселення переселенців. Зараз їхня кількість складає щонайменше 200 тисяч осіб. Разом з тим, майже мільйон людей перетнули західний кордон. Активно працюють гуманітарні штаби по області, вантаж надходить від багатьох європейських країн і ми дякуємо за це. Однак, ми всі чудово розуміємо, що для боротьби з окупантами нам потрібна саме зброя. Ми вимагаємо закрити небо. Вважаю, що ракетні удари за 20 км від кордону з Польщею є вагомою підставою для цього», – акцентував начальник Львівської ОВА.

За словами Максима Козицького, Україна зараз стала на захист європейських цінностей, але тієї допомоги, яку надають зараз у світі недостатньо. Попри усі санкції, ворога не зупинити, а тому продовжують страждати мирні люди, діти. Окупанти далі знищують інфраструктуру.

«Звертають до міжнародних компаній: виходьте з російського ринку. Якщо вже взялись відключати агресора від SWIFT, то зробіть це з усіма банками, а не вибірковими. Перестаньте закривати очі на будівництво газопроводів й впускати російські кораблі з нафтою у свої порти. Тоді ми дійсно зможемо вплинути на загарбника», – додав очільник області.

Водночас Максим Козицький закликав підприємців області відновити діяльність, щоб попри війну, економіка продовжувала працювати.

Нагадуємо, що медіацентр працюватиме у режимі коворкінгу з 10:00 до 20:00 за адресою: площа Ринок, 32.

Втрат серед іноземців на Яворівському полігоні нема: начальник Львівської ОВА Максим Козицький Втрат серед іноземців на Яворівському полігоні нема: начальник Львівської ОВА Максим Козицький Втрат серед іноземців на Яворівському полігоні нема: начальник Львівської ОВА Максим Козицький