Головна АТО У Львові формують додаткову бригаду для територіальної оборони міста

У Львові формують додаткову бригаду для територіальної оборони міста

Сьогодні, 28 лютого у Львові розпочнеться формування нової бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Також створюється окремий 10-тий стрілецький батальйон у складі Територіального центру комплектації. Можна приходити й записуватися. Про це під час брифінгу повідомив начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко. Він зазначив, що першочергово необхідно надавати підтримку Збройним Силам України.

«Сьогодні ми формуємо бригади Сил територіальної оборони. Формуємо також додаткові батальйони, які будуть входити в склад Територіального центру комплектування. Багато хто хоче зараз хоче створювати місцеві загони самооборони, але давайте спочатку створимо регулярні частини Збройних Сил України. А, тоді вже будемо говорити про формування цивільних сил спротиву», – наголосив Олександр Тіщенко

Керівник обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки наголосив, що усі блокпости на Львівщині під контролем військових. Для оборони Львівської області зі робляться фортифікаційні споруди, розставляють їжаки, риють протитанкові рови. Львівщина буде захищена.

Зараз військовим додатково потрібні екскаватори, засоби зв’язку, бронежилети, каски та медичні засоби.