Головна Цікаво 5 порад у післябудівельному прибиранні квартири від “Myidodyr”

5 порад у післябудівельному прибиранні квартири від “Myidodyr”

Прибирання квартири після ремонту — це захопливий процес, який розтягується на багато місяців, якщо не приділити йому достатньо уваги. Та й навіть приділивши велику кількість зусиль, Ви все ж будете ще довго боротися з наслідками часткового чи генерального ремонту у Вашій оселі. Клінінгова компанія “Мийдодир” у Львові, надає послуги з прибирання у квартирі після ремонту (myidodyr.com/pislyabudivelne-prybyrannya-kvartyry) на професійному рівні, саме тому ми в деталях розуміємо на скільки це складна справа, адже кожного тижня маємо справу з такого роду замовленнями.

Отож, які основні поради під час прибирання? Як зробити так, щоб прибирання було ефективне і пройшло швидко. Нумо думати разом.

Якісні мийні засоби

Не залежно від того, миєте ви вікно чи підлогу — використовуйте лише якісні мийні засоби. Хімія для прибирання типу “Своя лінія” з АТБ чи “Кухарочка” з рукавички є не надто ефективним помічником у прибиранні. Тому радимо купувати хоча б “Mr Muscle”, а в ідеалі професійні клінінгові препарати.

Потужний порохотяг

Пил після ремонту — головна проблема. Можете сьогодні вимити все ідеально, але завтра підлога знову буде вкрита пилом зі шпаклівки. Потужний порохотяг забере значно більше пилу і добереться в будь-яку щілину.

Шкребок для вікон

Він зекономить багато сили й позбавить розводів вже після першого витирання вікна. Шкребок являє собою плоску прогумовану палицю, наприклад як для витирання вікон в автомобілях.

Подбайте про чистоту всередині меблів

Там назбирується багато пилу. Помивши один раз, вам здається, що все гаразд, проте після кожного відкривання дверцят, цей пил виходить назовні.

Не спішіть з килимами

Коли Вам здається, що підлога чиста, то одразу хочеться додати комфорту і застелити килими чи повісити штори. Саме вони як губка втягують в себе весь бруд, а потім віддають його назовні у кімнату. Помийте кімнату хоча б 2-3 рази та лише тоді додавайте кімнаті затишку.

За Вами стоїть вибір — зробити роботу самим, або довірити це професіоналам. Зважте усі за і проти та вперед до чистої квартири після ремонту. З повагою, клінінгова компанія “Мийдодир”. Ми досить багато часу працюємо у сфері клінінгу у львівській області, тому впевнені, що ви залишитесь задоволені як чистотою, так і організацією процесів нашої роботи. Телефонуйте у будь-який час, адже працюємо цілодобово. З нами Вам буде комфортно та легко працювати!