Головна Цікаво 7 поширених помилок про вино, з якими пора покінчити

7 поширених помилок про вино, з якими пора покінчити

вино

Розпиваючи вино на карантині, чого тільки про нього не згадаєш. Перевірте, а може ваші знання — лише стереотипи. Отже, розвінчуємо міфи про вино!

 

Вино з гвинтовою пробкою — погане

Це не так. Насправді все більше виробників переходять на відкручуючі пробки. Роблять це, щоб уникнути ризику псування вина. Справа в тому, що пробка сильно впливає на смак і аромат, а якщо вона раптом зіпсована, то і провину дістанеться. Так що нехай вас не бентежать пляшки з гвинтовими пробками. Пробка дійсно дозволяє провину дихати, але це важливо лише для дуже дорогих витриманих вин, які лежати за 10 років, перш ніж потраплять на стіл.

Photo by Scott Warman on Unsplash

Біле вино п’ють холодним, а червоне — теплим

Білі вина краще пити прохолодними, а не крижаними, а ті, які тримали в бочці, навіть трохи теплими (14-15 градусів). Крижаним п’ють дешеве вино, щоб не відчувати його недоліків.

Червоне повинно бути кімнатної температури, однак, під кімнатній температурі мається на увазі не 22-24 градуса, як у нас в зимовий період, а всього 16 С.

Влітку ж, коли на вулиці спекотно, червоне вино теж рекомендується злегка охолодити. Так його буде приємніше пити.

 

7 распространенных заблуждений о вине, с которыми пора покончить

Photo by Kelsey Knight on Unsplash

Червоне вино подають до м яса, а біле — до риби

Вибираючи вино до м’яса або риби потрібно звертати увагу на колір цієї самої їжі. Наприклад, якщо будете їсти м’ясо з вершковим (білим) соусом, варто відкрити і біле вино. А до пасті в томатному соусі — підійде червоне.

Червоне вино корисніше білого

Дійсно, в шкірці винограду містяться такі корисні речовини, як антиоксиданти, флавоноїди і ресвератрол. А спосіб виробництва білого вина такий, що контакт з шкіркою обмежений і корисних речовин у вині менше.

 

7 распространенных заблуждений о вине, с которыми пора покончить

Photo by Kelsey Chance on Unsplash

Червоне вино корисне для серця

Дослідження показали, що вживання трьох з половиною келихів вина на тиждень ніяк не впливає на розвиток хвороб серця, ні в позитивну, ні в негативну сторону.

Від дешевого вина фарбуються губи і зуби

Флавоноїди або поліфеноли, що містяться в червоному вині рослинного походження. Саме вони надають вину червоний колір. Це природно, і не каже про низьку або високу якість вина.

 

7 распространенных заблуждений о вине, с которыми пора покончить

Не можна знижувати градус

Порядок вживання різних видів алкоголю не впливає на ступінь сп’яніння, ні на похмілля. Головне — це кількість випитого, а порядок, в якому ви випиваєте не має значення.