Головна Цікаво «Адвокат народу»: особливість та правила роботи платформи

«Адвокат народу»: особливість та правила роботи платформи

Конституція України визначає право кожного громадянина країни отримувати юридичну допомогу. Тобто при виникненні проблем у фізичної особи, вона має право звертатися за допомогою до адвокатів. Проте не всі люди знають, де швидко знайти потрібного спеціаліста. Платформа «Адвокат народу» https://advokat-narodu.com/ розміщує дані вузькопрофільних юристів.

Особливості роботи платформи «Адвокат народу»

Споживачі звикли до торгових маркетплейсів. Проте сьогодні можна скористатися послугами юридичного маркетплейсу. Портал «Адвокат народу» був створений для того, щоб кожен українець зміг знайти потрібного спеціаліста з надання юридичних послуг. На платформі розміщені контакти українських та закордонних фахівців.

Ще одна мета платформи — осучаснити ринок української юриспруденції. Маркетплейс дозволяє юристам відійти від застарілих принципів роботи.  Завдяки розвитку сучасних технологій отримати консультації можна у дистанційному режимі. Це зручно, якщо потрібно проконсультуватися у вузькопрофільних спеціалістів.

На платформі зареєстровано понад дві тисячі фахівців. За місяць на сайт заходять більш ніж 80 тисяч користувачів. Від часу створення платформи скористалися послугами юристів 30 тисяч клієнтів. Знайти адвоката можна для справ, пов’язаних з розірванням шлюбу, нарахуванням аліментів, для позовів з фінансовими установами, вирішення справ із земельного законодавства тощо.

Переваги реєстрації на платформі

Сайт Адвокат Народу передбачає безкоштовне користування та підписку. За допомогою стрічки пошуку можна знайти потрібного спеціаліста. Варто вказувати область юриспруденції чи шукати юриста за прізвищем та ім’ям. Серед послуг передбачені безкоштовні консультації. Для цього потрібно ввести своє запитання в чаті. Вільний спеціаліст відповість у письмовій формі. На сайті розміщені корисні статті, де можна ознайомитися з потрібною інформацією.

Юристи можуть скористатися повними можливостями платформи. Для цього потрібно зареєструватися на порталі. До переваг реєстрації належать:

  • можливість обслуговувати клієнтів з України та з закордону;
  • працювати дистанційно з будь-якого куточка світу;
  • користуватися розширеним функціоналом за підписку мінімальної вартості;
  • розвивати власний бренд.

На платформі для спеціалістів передбачено дві моделі співпраці. Безкоштовна дозволяє формувати свою сторінку, відповідати на запитання відвідувачів, отримувати заявки на послуги. Акаунт PRO піднімає юриста в стрічці пошуку та більше рекомендує послуги відвідувачам сайту.