Головна Цікаво Актуальну інформацію про грантові можливості відтепер можна дізнатись у щотижневій рубриці #МДТпрогранти

Актуальну інформацію про грантові можливості відтепер можна дізнатись у щотижневій рубриці #МДТпрогранти

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА розпочинає нову щотижневу рубрику #МДТпрогранти. Мета – ознайомити усіх зацікавлених з можливостями грантових програм в Україні та закордоном.

На сьогодні в Україні працює значна кількість благодійних організацій та фондів як місцевих, так і закордонних. Головною метою їх роботи є надання фінансової підтримки для розв’язання різноманітних проблем.

Одним із видів такої підтримки є гранти. Грантові програми — це можливість безкоштовно отримати додаткові ресурси, без яких не обійтися в реалізації проєктів або ідей. Ці ресурси не потрібно повертати, але ті, хто отримують грант, мають звітувати про їхнє використання.

«Можна бути студентом і отримати грант на навчання в університеті, а можна — молодим досвідченим митцем, чиновником або громадським діячем. Неважливо, хто ви зараз. Головне — віднайти те, до чого ви прагнете. Це може бути одна мета або цілий список ідей, проєктів, сценаріїв того, на що варто витратити найближчі роки та місяці. І, щоб Вам було легше і зрозуміліше знайти грантову програму, яка підходить саме для Вашого проєкту, ми раді анонсувати про старт нашої нової щотижневої рубрики #МДТпрогранти»,- розповів директор департаменту Роман Шепеляк.

Знайомити із новими можливостями щодо грантів департамент планує щопонеділка.

Відповіді на питання, що таке окремий грант, основні місії, пріоритети та контакти тепер будуть зібрані по кожній програмі на сторінці департамету у Фейсбуці за посиланням. .

Юлія Савостейко