Головна Цікаво Алтайське муміє – дар природи чи вигадка?

Алтайське муміє – дар природи чи вигадка?

Алтайське муміє – це щедрий подарунок самої природи людству. Скільки поколінь відмічали його позитивну дію та силу при різних захворювань. Ми часто забувамо хто ми і звідки! Ми намагаємося знайти поміч у будь-чому аби вилікуватися, або ладні повірити в будь-що.. Сама історія натурального мумійо також обвінчана міфами та легендами. Так давайте розберемося в достовірності цього засобу.

Ще за часів Стародавнньго Єгипту, сам Арістотель описав засіб, який лікував ряд захворюваннь. Лікарі використовували муміє при переломах, захворюваннях шлунку, шкіри та різних видів запалювання, навіть єпілепсії. Більше ніж у 70 трактатах збереглася інформація про використання єгиптянами «мум». Вони ще так називали муміє. «Його привозили з чужих земель,»- писали вони. Його навіть використовували в муміфікаціі, при бальзамуванні.

А в Персіі, взагалі, муміє ввважали дитям Землі та Сонця, і його збирати дозволялось лише жрецям. У Казахстані ходить легенда, що муміє – це сльози саме тієї гори, на якій був прикований Прометей. Що ніби, його кров і перетворилася на гірський бальзам.

Що таке Муміє насправді?

З тих часів про муміє дещо забули, але жителі гірних масивів Алтаю, Тібету, в Індіі та Пакистані і в наш час лікуються практично цим засобом. Мумійо на вигляд чорно-коричневого кольору, масляните та вязке. Має специфічний запах, але досит приємний. Натуральність муміє легко перевірити. Для цього необхідно потримати в руках невеликий шматочок декілька хвилин. Він повинен майже повністю розплавитись, ви помітите легку печію в руці, бо мумійо розганяє кров.

За своїм хімічним складом натуральне мумійє налічує більше, ніж 80 мікро -і макроелементів, різних вітамінів та мінералів. Більше інформаціі та купити мумійо ви можете на сайті mumie.in.ua. Існує декілька видів муміє, але найбільш єффективним вважається Алтайське. Місцеві жителі видобуваюсь його вже багато років та не розсекречують всі технології.

В 80-х роках силу муміє набуває знову розгаласу, про нього заговорили лікарі, як про засіб народної, що реально допомагає. До наших часів попуалізація з вуст в уста несе достовірну інформацію про дієвий засіб, як Алтайське муміє.

Отже, вірити чи ні – це справа кожного, але факти говорять самі за себе. На просторах інтернету в наш час багато інформаціі. Ви можете самі пересвідчитись в в спектрі дії цього засобу. Я вважаю, що міф розвінчано! І для нас з вами головне, що легендарний забів зараз з нами!