Головна Цікаво Антисептик для дерева: види і характеристики складів

Антисептик для дерева: види і характеристики складів

Деревина протягом багатьох століть завжди була досить затребуваним будівельним матеріалом, оскільки зручна в обробці, екологічно безпечна і володіє чудовими декоративними характеристиками, приємним запахом і тактильними відчуттями. Але в порівнянні з іншими будматеріалами дерево вразливе від багатьох негативних факторів, до яких відноситься схильність до біозараженіям, шкідливим комахою, гниття, деформації від ультрафіолету або ж руйнування від вогню.

Обов’язковою моментом використання деревних матеріалів є обробка їх поверхонь різними захисними складами, в залежності від умов експлуатації. Інтернет-магазин оксиду готовий надати велику кількість складів, за допомогою яких можна забезпечити ефективний захист від зовнішніх негативних факторів, виправити заражені ділянки або поміняти відтінок, зробивши більш естетичним і довговічним.

антисептичні просочення

Якісний антисептик для деревини, ціна якого вигідно відрізняється, представлений відомими брендами в широкому асортименті, і кожен з них може надати досить корисну послугу в плані ефективного захисту, в залежності від його призначення. Іагазін оксиду пропонує ознайомитися з характеристиками наступних основних антисептичних складів:

  • Антисептик для деревини, що експлуатується поза приміщенням, призначається для обробки зовнішніх дерев’яних конструкцій і дерев’яних фасадів. Дану просочення можна наносити на дахові конструкції, двері та вікна, альтанки та інші елементи. Після нанесення такого препарату склад добре просочує деревні пори, створюючи хорошу стійкість до паразитує комах, грибків, цвілі, синяви та іншим бактеріям.
  • Препарат Антижук – це ефективний засіб, спеціально розроблене проти всіх існуючих комах у вигляді червиць, короїд, шашеля і інших жуків. Препарат не тільки знищує шкідників, а й ефективно перешкоджають їх подальшому зародженню.
  • Можна також зустріти в інтернет-магазині компанії антисептичний засіб для обробки дерев’яних поверхонь в лазнях і саунах. Дана продукція надійно захистить стіни, стелі, а також інші дерев’яні вироби від високого рівня вологості і частого і різкого температурного перепаду. Такі матеріали, як правило, є екологічно чистими і нешкідливими для здоров’я людини, тому їх без проблем можна наносити навіть на лежаки. Просочення надійно захистить деревину від розтріскування і розбухання на тривалій термін, причому на неї можна в подальшому наносити лакофарбові матеріали, наприклад, лакувати або промащувати маслом.
  • Антисептик для дерева, призначений для внутрішньої обробки, не містить в своєму складі біоцидний до того ж, тому він не виділяє токсичних випарів, не має неприємного запаху, і природно, не завдає шкоди людині. Препарат забезпечує захист деревних матеріалів від вогкості і комах-шкідників, а покриття не вигоряє, повноцінно дихає і не деформується, підкреслюючи натуральну і зраджуючи певний відтінок.
  • Також в нашому інтернет-магазині можна зустріти препарати, відбілюючі уражені ділянки деревини. За допомогою відбілювача можна відновити первинний зовнішній вигляд, знищивши при цьому сліди синяви і цвілі, після чого повторно використовувати в ремонтно-будівельних роботах. Такі продукти виготовляються на водній основі з додаванням хлору. Препарати можуть вільно взаємодіяти практично з будь-якої деревиною, глибоко проникають в структуру, зберігаючи всі початкові характеристики.
  • Існують також транспортні антисептики, призначені в основному для лісо- та пиломатеріалів для якісного зберігання і транспортування заготовленої деревини. При нанесенні такого препарату на пиляну або свіжу зрубану деревину вільно витримується атмосферна сушка на протязі близько 3 років. Такі склади зазвичай мають невисоку вартість і легко наносяться.