Головна Цікаво Балкон під ключ – економія бюджету і швидкі терміни реалізації

Балкон під ключ – економія бюджету і швидкі терміни реалізації

170
VLUU L100, M100 / Samsung L100, M100

Балкон під ключ є відмінним рішенням при оформленні будь-якої квартири, так як комплексна послуга дозволяє повністю перетворити балконний простір і істотно заощадити. І якщо ви хочете замовити облаштування балкона під ключ в Києві, тоді сміливо звертайтеся в CentrLTD https://centrltd.com/balkon-pod-klyuch/. Компанія успішно працює на ринку металопластикових вікон і вже більше 15 років виконує послуги з ремонту балконів і лоджій будь-якого рівня складності.

Професіонали компанії ЦентрЛТД виконають всі етапи в найкоротші терміни, щоб ви змогли оцінити переваги повністю облаштованого балконного простору. У послугу балкона під ключ входить:

  • виконання зовнішніх робіт, а саме зведення і реставраційні роботи, які зроблять металевий каркас максимально надійним і міцним. Завдяки зміцненню конструкція буде витримувати будь-які навантаження. Також на цій стадії проводиться винесення парапету, необхідний для розширення балконної площі, і зовнішня обшивка матеріалами, які вибирає клієнт;
  • скління, в ході якого віконні системи будуть монтуватися на зведений каркас. При цьому важливо пам’ятати, що теплозберігаючі системи володіють великою вагою, але з їх допомогою можна істотно підвищити енергоефективність житла;
    утеплення є невід’ємною частиною комплексного ремонту, який спрямований на підтримку режиму теплозбереження та оптимального мікроклімату в квартирі. Для цих цілей клієнт може вибрати найрізноманітніші матеріали (мінвату, пінопласт і т.д), які сприяють створенню високоякісної теплоізоляції;
  • оздоблювальні роботи, в ході яких лоджія наводиться в повний порядок. Може виконуватися внутрішня обшивка вагонкою або гіпсокартоном, установка додаткових систем опалення, висновок точок освітлення і т.д.

Балконні конструкції за найкращими цінами від виробника

Компанія ЦентрЛТД виконує роботи по виготовленню балконів під ключ, які включають в себе швидкий виїзд для вимірів, вибір якісних матеріалів з безкоштовною доставкою на об’єкт і підготовку всіх функціональних вузлів для правильного скління. Також послуга складається з внутрішньої, зовнішньої обробки, утеплення і повної герметизації швів з подальшим монтажем даху, укладанням підлоги і монтажем віконних систем.

Замовник може скористатися низкою додаткових послуг, які включають розширення по підставі або підвіконню, монтаж нового даху, реставрацію, з’єднання балконного простору з суміжним приміщенням, зовнішню обробку або внутрішнє оформлення, установку додаткового опалювального обладнання. Всі нюанси проекту обговорюються з клієнтом в індивідуальному форматі.

Після оформлення договору ЦентрЛТД бере на себе абсолютно всі зобов’язання, які включають не тільки підготовчі роботи, але і рішення будь-яких ремонтних питань, прибирання після будівництва і винесення сміття. Також майстри завжди готові надати кваліфіковану консультацію і надати допомогу при виборі оптимального рішення.