Головна Цікаво Бездротові ручні та стаціонарні сканери штрих-коду для магазину або складу у Києві...

Бездротові ручні та стаціонарні сканери штрих-коду для магазину або складу у Києві та містах України

Підбираєте сканери штрих-коду для свого магазину? Не можете зорієнтуватися у різноманітності та асортименті торгово-електронного обладнання? Фахівці компанії Гера-Сервіс готові прийти на допомогу та допомогти з вибором відповідного сканера для вашого бізнесу. Ми визначимо, який пристрій вам підійде з урахуванням напряму, специфіки та масштабів підприємства. Наші менеджери точно знають, у яких випадках не варто переплачувати за функціонал, а коли варто витратитися на покупку багатофункціонального та надійнішого девайсу.

Для початку необхідно визначитися:

  • для яких цілей необхідний сканер;
  • які штрих-коди ви плануєте їм зчитувати;
  • скільки стікерів на день необхідно рахувати за допомогою девайса (враховується орієнтовна прохідність торгової точки).

Ми зібрали в онлайн-каталозі https://gera-service.com.ua/ua/skaneri-shtrikh-kodu/bezdrotovi-skaneri-shtrikh-kodu/ найширший асортимент бездротових сканерів штрих коду різних типів. Зчитувачі штрих-кодів мають відмінний функціонал та довгий термін служби, безперебійно працюють у будь-яких умовах. Для замовлення доступні сканери ручні та стаціонарні з доставкою по Києву та іншим містам України.

Навіщо потрібний сканер штрих-коду для магазину у Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України?

Для швидкого введення даних про товар застосовуються сканери штрих-кодів. Це пристрої, які мають досить компактні розміри та використовуються переважно у касовій зоні. Касир-продавець сканує штрих-код за допомогою девайса для формування чека. При зчитуванні інформації на екран виводяться дані про назву продукту, його вартість. При цьому ціни товарів у чеку підсумовуються. Касиру не потрібно самостійно проводити розрахунки – він може швидко назвати суму покупки, дивлячись на екран.

Після зчитування за допомогою сканера, товари автоматично списуються з залишків. При цьому формується касовий чек, а інформація про продаж передається до податкової служби через фіскальний реєстратор.

Якщо в магазині немає сканера штрих-коду, касиру доводиться самостійно передруковувати цифри з етикеток вручну. Це погіршує процес обслуговування клієнтів та призводить до появи великих черг на торговій точці.

Досить часто сканери використовуються у торгових залах магазинів. Іноді вони знаходять застосування у процесі інвентаризації. Стаціонарні моделі застосовуються як прайсчекер і дозволяють покупцю оперативно перевірити ціну на той чи інший товар.

Сканери штрих-кодів знайшли застосування на складах для приймання товару. Вони можуть бути використані для відвантаження або внутрішньоскладського переміщення продукції. Деякі підприємства активно використовують зчитувачі для визначення товарів.

Стаціонарні сканери штрих-кодів

Використовуються переважно у великих магазинах, супермаркетах та гіпермаркетах. Вирізняються максимальною продуктивністю. Це найбільші за габаритними розмірами та дорогі моделі, представлені у продажу. Такі зчитувачі найчастіше монтуються у робочий бокс касира-продавця. Зчитування інформації проходить при цьому перед девайсом. Для ідентифікації дрібніших товарів (у тому числі підакцизних) на робочому місці касира іноді додатково встановлюється ручний або бездротовий сканер.

Ручні, стаціонарні та мобільні сканери штрих-кодів для вашого магазину, складу, торгової точки

  • Апарати дротового та бездротового типу. Відрізняються мінімальною вагою та не створюють додаткове навантаження на руку касира-продавця. Бездротові моделі можуть кріпитися на пояс або до кишені уніформи торгового персоналу.

Щоб відсканувати етикетку, касиру необхідно навести пристрій безпосередньо на штрих-код. Для максимально швидкого зчитування інформації використовується додаткове підсвічування, контрастний приціл.

В онлайн-каталозі сайту gera-service.com.ua представлені дротові та бездротові ручні сканери штрих-кодів, які спрацьовують під широким кутом нахилу корпусу, а також на досить великій дистанції. Розпізнавання етикетки займає мінімум часу – трохи більше 1-2 секунд. При цьому сканери можуть зчитувати як дрібні, так і більші коди на стікерах різного формату.

Ручні сканери мають додатковий захист корпусу від механічних пошкоджень, завдяки чому можуть витримувати падіння з висоти до півтора метра. При цьому такі падіння не впливають на роботу та продуктивність зчитувача.