Головна Цікаво Будинки для літніх людей в Києві

Будинки для літніх людей в Києві

Переваги приватних будинків для літніх людей https://dom-zabot.com.ua/ua/budinok-prestarilikh-kijiv перед аналогічними державними закладами численні. Та не зважаючи на це, багато людей досі не розуміє у чому різниця та з насторогою відноситься до усіх центрів, що пропонують послуги по догляду за старенькими. Чи можна насправді довіряти таким пансіонатам та як вони можуть полегшити життя усієї вашої родини?

Державні будинки для людей похилого віку: переваги та недоліки

Державні заклади цього типу створені для того, аби надати прихисток стареньким, що залишились зовсім одні, не мають власного житла або ж не можуть проживати самостійно внаслідок стану здоров’я. Та похвалитися комфортом такі центри не можуть, адже їх фінансування вкрай обмежене і часто буває так, що літніх людей утримують на кошти з їхніх пенсій або ж за рахунок договору передачі нерухомості в якості оплати за послуги.

Оскільки рідні такими людьми не опікуються, жорсткого контролю за ставленням до них немає. Це призводить до регулярних порушень прав людини, неповажного відношення з боку персоналу та інших різноманітних проблем, які все ще характерні для нашого суспільства.

Крім того, процедура оформлення літньої людини в такий заклад надзвичайно довготривала та складна. Вона пов’язана з тривалим збором документів та паперовою тяганиною, яка подекуди може займати до пів року.

Звісно ж, це краще аніж нічого. І добре, що самотні люди в похилому віці не заливаються на вулиці або зачинені у власних квартирах помирати з голоду. Проте говорити про якісні послуги в таких закладах наразі не доводиться.

Приватні будинки для людей похилого віку: переваги та недоліки

Значно більш досконала система функціонування приватних закладів цього типу. Їх фінансування здійснюється за рахунок оплати послуг родинами мешканців, тож старенькі можуть отримувати усе що їм необхідно.

В пансіонаті для людей похилого віку з деменцією до постояльців ставляться з повагою та розумінням, адже працювати там можуть лише фахівці, які знають та люблять свою роботу. З мешканцями таких центрів працюють найкращі лікарі та реабілітологи, ними опікуються досвідчені доглядальниці.

Умови життя, харчування та розпорядок дня у таких пансіонатах набагато досконаліший. Усе навколо створюється з урахуванням потреб стареньких та з думкою про їхній комфорт. Тож такі заклади можна порівняти скоріше з гарним санаторієм.

Який же недолік мають такі центри? За їх послуги доведеться платити. Вартість проживання в гарному приватному пансіонаті для літніх людей в Києві стартує від 10000 грн і зростає в залежності від індивідуальних потреб людини. Але це, безумовно, варте того, аби рідна вам людина могла жити в безпеці та комфорті, а не просто існувати і очікуванні смерті.