Головна Цікаво Чого хочуть чоловіки, або Топ-5 бажань на День святого Валентина

Чого хочуть чоловіки, або Топ-5 бажань на День святого Валентина

1426
подарки на Валентина

Свято Любові вже зовсім поряд, а ви все в роздумах, що подарувати своєму коханому? І запитати не можна, бо ж сюрприз не вдасться або ж він, як завжди, «нічого не хоче і нічого не треба». Взагалі у соціумі поширена думка, що це «бойфренди» мають думати над тим, як потішити свою даму, а жінкам нібито й усього, що потрібно, – це мило прийняти дарунок та чемно подякувати. Проте деяким «МЧ» все ж більше пощастило із коханими, які хочуть принести їм радість не лише своєю присутністю.

Ви належите саме до цієї когорти небайдужих дівочих сердець – тоді ми надамо вам декілька порад, якими поділилися з нами самі ж чоловіки. Опитування представників сильної статі дало багато підказок, а то й прямих указівок, як і що робити, аби вони залишились задоволеними у цей день.

Пропонуємо топ найгарячіших «презентних» ідей, які подарують тепло та любов вашим рідним, незважаючи на “люту” погоду за вікном. Було опитано представників різного віку та сімейного стану. Можливо, саме останнє вплинуло на те, що відповідь: «Спочатку хочу дівчину, а подарунки і сам куплю» – далеко не рідкісь. На щастя, на цьому складно-простому шляху нам випало багато дотепних та комічних людей, тому процес опитування на мить не змусив занудьгувати.

Однозначно всі чоловіки – прихильники практичних подарунків, але бажано чогось більш оригінального, ніж уже традиційні шкарпетки (хоч і такими речами сильна стать не гребує, проте цим нікого не здивуєш). Незважаючи на це, перше місце посіло бажання провести час разом із коханою і, як приємний бонус, отримати її поцілунок. Така «гусарська» відповідь траплялась найчастіше.

Серед опитаних знайшлись і більш визначені та приземлені у своїх бажаннях. Тому другу позицію почесно зайняли мобільні/комп’ютерні аксесуари (навушники, Power-банк, роутер тощо).

Третю – отримав спортивний інвентар (переважно це обладнання для футболу – м’яч, форма, рукавиці тощо, а ще траплялись ідеї подарунків у вигляді абонементів до фітнес-клубів).

Четверте місце справедливо віддаємо елітним алкогольним напоям.

І п’яте – різноманітним «цікавинкам» – подушкам, м’яким іграшкам і просто нестандартним виробам, які відповідають тематиці свята або й не зовсім (чоловікам це не так вже й принципово).