Головна Цікаво Чому любов втрачається з роками? Як привнести у відносини щось нове і...

Чому любов втрачається з роками? Як привнести у відносини щось нове і освіжити їх?

Існує відома думка, що любов живе 3 роки. Що ж настає після? Перелік зобов’язань перед другою половинкою, а також дітьми (якщо вони вже є), звикання до однієї людини і інші “принади” буденних відносин. Так, ми з роками перестаємо намагатися для своїх партнерів, стаємо консервативні в багатьох питаннях, а особливо це помічається в ліжку.

Хто б що вам не говорив про почуття, але задоволення в ліжку – 60% успішного союзу двох сердець. Що ж трапляється, якщо якісний секс відсутній? Ми починаємо шукати заміну один одному, віддаляємося, перебуваємо в поганому настрої і тримає наш, коли то непохитний союз, лише діти заради яких живемо і вкладаємо в них все цінні ресурси.

Тому сьогодні наша мова буде йти про те як привнести щось нове в любовні відносини і насолоджуватися один одним, як це було в перші місяці становлення вашого союзу.

Кроки до поліпшення ваших взаємин

Перше, що варто пам’ятати, так це те що дві людини – це представництво часом зовсім різних інтересів. Одне з фундаментальних умінь у взаєминах – це в чомусь поступатися коханій половинці, навіть якщо вам це не дуже цікаво. Звичайно буде добре, якщо ваш хлопець або дівчина відповідатимуть тим же.
Друге – вмійте привносити різноманітність у свої будні. Сіра рутина досить швидко поглинає всі наші почуття. Кожен день ми все виконуємо на автоматичних рефлексах, а колись кохана людина поруч стає просто співмешканцем. Для цього вам в обов’язковому порядку необхідно кожні спільні вихідні проводити в будь то запам’ятовуються місцях вашого міста, замість того щоб просто сидіти в межах свого будинку, вважаючи це за відпочинок від робочих буднів.
Третє – це різноманітність в сексі. Так, як не крути, але все впирається в ліжко. Оскільки як ми вже говорили – якісне заняття любов’ю становить 60% загального успіху відносин.

Чоловіки можуть бути скільки завгодно милими, веселими і славними хлопцями, але якщо вони не піклуються належним чином про своє чоловіче здоров’я, то рано чи пізно їх починають наздоганяти розчарування в ліжку. Щоб уникнути цього регулярно відстежуйте стан вашого здоров’я, а також максимально зробіть процес заняття любов’ю.

Дівчата – ви повинні відповідати за креатив в сексі більше, ніж протилежну стать. Генеруйте нові ідеї в ліжку, використовуйте секс-іграшки, вібратори, еротичні костюми і багато іншого. Таким чином ваш чоловік буде в захваті і захоче залишатися тільки разом з вами.